Czyżby ZPM(MPZ) w tzw.praktyce?
Dodane przez rick dnia 31-01-2013 12:34
Cd. "przekładania" zawartości uniwersum Stargate na rzeczywistość..

Na YouTube ukazał się bardzo ciekawy materiał niejakiego Joshua Thomasa na temat tzw. butelki Keshe. Autor podaje dokładną konstrukcję butelki, która jakby z niczego wytwarza prąd. O Mehranie T. Keshe i jego nowej teorii budowy materii już pisaliśmy na blogu, jednak mimo zapowiedzi świata to jeszcze nie zmieniło, a mass media uparcie milczą na ten temat. Dla wielu działania irańskiego wynalazcy są kolejną dezinformacją światowej mafii banksterskiej, mającą na celu przekonanie sporej grupy tzw. zwolenników konspiracji, że coś dobrego się dzieje.

Jednak faktycznie coś się dzieje wokół tego co robi Mehran Keshe. Poniższy film, z moim opisem po polsku, może posłużyć jako pierwsza dostępna ogólnie instrukcja do potwierdzenia działania reaktorów plazmowych na bazie teorii Keshe. Sam wynalazca wielokrotnie prezentował działanie tej butelki, jednak nigdy nie przedstawił dokładnie jej konstrukcji. Joshua Thomas to czyni i to w miarę dokładnie. Zaprasza do wykonania prób!NARRACJA JOSHUA THOMASA

Właśnie zbudowałem generator na bazie reaktora plazmowego i w ten sposób udowodniłem wynalazek generatora energii Keshego (..) Całe nowoczesne społeczeństwo, technologia, wszystko co mamy zostało zaprojektowane i skonstruowane bez jakiejkolwiek wiedzy o grawitacji i polach magnetycznych. Rozumiemy w jaki sposób grawitacja działa, ale nie wiedzieliśmy skąd pochodzi i w jaki sposób jest generowana. Aż do tego momentu.

To jest reaktor plazmowy, który dowodzi prawdziwości konceptu reaktora Keshe. Pokażę wam dokładnie w jaki sposób go wykonać od A do Z (..). Mamy 4 elektrody, i jeśli wypełnimy to roztworem, który utworzy plazmę w powietrzu powyżej, to powstanie prąd elektryczny.

Mam już roztwór pół filiżanki napoju gazowanego cytrynowo-lemonkowego, 1 łyżkę wodorotlenku potasu KOH, wymieszanego razem do momentu gdy cały związek potasu się rozpuści. Wlewamy to do butelki, ustawiamy zegar - jest to sekwencja wstępna, która uruchamia reaktor. Po 25 minutach wylewamy roztwór z butelki, który wytworzył reakcję dynamiczną, możliwą do zmierzenia. Zostawmy (pustą butelkę) na kilka minut by się naładowała… Pokażę wam (drugą z butelek), która ma 3 miedziane elektrody.

Jest to fascynujące gdy się zdejmie nakrętkę z jednej z nich (tych butelek), a w środku przecież nie ma nic poza tymi elektrodami, a (pomiar) jest dowodem na prawdziwość konceptu. Widzimy, że miernik pokazuje napięcie 2,2 (w skali miernika 200 mV), co jest imponującym rezultatem. Teraz pojadę po kolegę na lotnisko i będę z powrotem za kilka godzin…

Po 5 godzinach.. To są te butelki, które zostawiłem, przetestujmy je więc (miernikiem). No, nieźle (miernik pokazał 2,8 ). Ta (zwykła) butelka jest wypełniona elektronami, protonami i neutronami. Różnica pomiędzy tymi butelkami jest taka, że ta (z elektrodami) została wprowadzona w stan dynamicznych reakcji, atomy wodoru są zjonizowane przez co protony i elektrony oddzielają się od siebie, wokoło cyrkulując i ponownie się łącząc (w atomy). Dzieje się tak kolejny i kolejny raz. To wszystko dzieje się wewnątrz tych butelek. Miernik pokazuje 59,9 - to najwyższy pomiar jaki miałem.

Po kolejnych 4 godzinach i 5 piwach.. Wewnątrz tej butelki mamy galaktykę spiralną. Nasza Droga Mleczna ma 100 000 lat świetlnych średnicy. Patrząc na tę butelkę stwierdzamy, że jest ona pusta. Jeśli przestaniemy o tym myśleć, to w skali Plancka trzeba nawiązać do Energii Próżni zwanej też Energią Punktu Zerowego (Zero Point). Jasne jest, że w tej butelce jest wystarczająco dużo energii by zmienić nasz cały świat.

Minęło od początku 10 godzin i 30 minut.. Wciąż wytwarza energię (na mierniku jest 8,4) (..).

Po kolejnych 30 minutach.. W tej butelce jest wszechświat. Może to wyglądać na oszołomstwo, ale nim nie jest.

Po 8 godzinach.. Nadal mamy prąd (4,0 na mierniku). Proszę, podzielcie się tą informacją z innymi (..) mówię wam, że przechodzimy z paradygmatu Braku do Nadmiaru. Czas więc chyba na Pokój. Bo już nie ma żadnego powodu by toczyć wojny..

OPIS POD FILMEM

W tym nagraniu wideo użyto butelki plastikowej by obalić prawa fizyki - to jest przyszłość. W jaki sposób? Wewnątrz butelki są cztery miedziane druty (elektrody) nie mające z sobą kontaktu- są niezależne. Oznacza to, że wewnątrz butelki jest obwód otwarty. Zgodnie z obecną fizyką nie można zamknąć obwodu i generować prądu z powietrza wewnątrz pustej otwartej butelki. Jednakowoż, zgodnie z nową teorią tworzenia grawitacji,"mamy do czynienia z nową fizyką w nauce". Eksperyment łamie stare prawa fizyki i dowodzi prawdziwości nowego odkrycia, którym jest Generator Plazmowy Keshe'go.

Energia, która obraca naszą Drogę Mleczną, nasz Układ Słoneczny, a także Ziemię, jest tą samą energią, która porusza elektrony wewnątrz tej butelki. Przez ten eksperyment pokazujemy tę uniwersalną energię, ponieważ w butelce znajduje się dosłownie miniaturowa galaktyka atomów obracająca się wokół miedzianego drutu (zamykając obwód i w ten sposób generując elektryczność).
.............................................................................................
ps.sorki ale ktoś pomylił w artykule jest podane 2,8 a w filmiku na woltomierzu 28.0
www.keshefoundation.org/

można również zapoznać z jego książką:
TheUniversalOrderofCreationofMatters.pdf